TURNEE INTERNE

  • MEMORIALUL IANI MITRACU 2019

    Locul 2 la U11(n.2009)-antrenor Daniel Murasan

  • DOLPHIN CUP 2019

    Locul 3 la U8 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • TURNEUL CENTENARULUI 2019

    LOCUL 3 la U 11 (n.2008)-antrenor Caius Bara

  • CUPA INTERSTAR ED.XIII-2019

    LOCUL 1 la U 7 (n.2012)-antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 8 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 3 la U 9 (n.2010)-antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 10 (n.2009)-antrenor Caius Bara

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN ED. IARNA 2019

    LOCUL 3 la U8 (n.2011)- antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • MEMORIALUL NAGY MIKI 2018

    LOCUL 1 la U 8 (n.2011) - antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • CUPA GOBE ED. X 2018

    LOCUL 1 la U 7 (..2012)-antrenor Horatiu Bara  Graeff

    LOCUL 2 la U 8 (n.2011) - antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • SIBIU FOOTBALL DAYS 2018

    LOCUL 1 la U 8 (n.2011) - antrenori  Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 2 la U 9 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 la U 10 (n.2009) - antrenori Ioan Bulea si Andrei Feurdeanu

    LOCUL 3 la U 11 (n.2008) - antrenor Caius Bara

  • CUPA “100 ANI” TG MURES 2018

    LOCUL 3 la U 7 (n.2012) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA CRACIUNULUI TG MURES – DECEMBRIE 2017

    LOCUL 2 la U 9 (n.2009) - antrenor Andrei Feurdeanu

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN EDITIA DE VARA 2018

    LOCUL 1 la U 7 (n.2012) - antrenor Horatiu Bara Graeff
    LOCUL 1 la U 9 (n.2010)-antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 13 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA NAGY MIKI TG MURES – DECEMBRIE 2017

    LOCUL 3 la U 8 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

  • E-ON KINDER CUP 2018

    LOCUL 3 la U 13 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan
    LOCUL 3 la U 10 (n.2009)-antrenor Ioan Bulea

  • SIBIU FOOTBALL DAYS – OCTOMBRIE 2017

    LOCUL 1 la U 11(n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 10 (n.2008) - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 2 la U 9 (n.2009) - antrenor Andrei Feurdeanu

    LOCUL 2 la U 8 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA SPORTING – REGHIN 2017

    LOCUL 1 la U 12 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • ZILELE ORASULUI SIMERIA 2018

    LOCUL 1 la U 15 (n.2004) - antrenor Liviu Petrusel

  • CUPA INTERSTAR ED XII 2018

    LOCUL 1 la U 9 (n.2009)-antrenori Ioan Bulea si Andrei Feurdean

    LOCUL 2 la U 7 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 3 la U 8 (n.2010)-antrenor Daniel Murasan

  • CUPA ROYALL-NNN ED V 2018

    LOCUL 1 la U 9 (n.2009)-antrenori Ioan Bulea si Andrei Feurdean
    LOCUL 1 la U 7 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare
    LOCUL 1 la U 12 (n.2006)-antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN 2018

    LOCUL 1 la U 7 (n.2011) - antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 3 la U 9 (n.2009) - antrenor  Andrei Feurdeanu

  • SUMMER CUP FAGARAS 2018

    LOCUL 2 la U 12 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • E-ON KINDER CUP – AUGUST 2017

    LOCUL 2 la U 12 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 9 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • MEMORIALUL “IANI MITRACU’ 2018

    LOCUL 3 la U 11 (n.2008) - antrenor Caius  Bara

  • CUPA MUNICIPIULUI TARNAVENI – AUGUST 2017

    LOCUL 1 la U 10 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 12 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 13 (n.2005) - antrenor Liviu Petrusel

  • SIX NATION CAMP – IULIE 2017

    LOCUL 1 la U 11 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • DOLPHIN CUP – IUNIE 2017

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ODORHEI – IUNIE 2017

    LOCUL 2 la U7 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA ROYALL SECURITY NNN  – MAI 2017

    LOCUL 1 la U 7 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA INTERSTAR – APRILIE 2017

    LOCUL 1 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA ALMA – APRILIE 2017

    LOCUL 2 la U 8(n.2009) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 11 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN – FEBRUARIE 2017

    LOCUL 3 la U 11(n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • BRASOV INDOOR CUP – FEBRUARIE 2017

    LOCUL 3 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA GOBE – DECEMBRIE 2016

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • SIBIU FOOTBAL DAYS – NOIEMBRIE 2016

    LOCUL 1 la U 11(n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 3 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 3 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA JUVENES TG MURES – SEPTEMBRIE 2016

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 3 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • E-ON KINDER CUP – SEPTEMBRIE 2016

    LOCUL 3 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA “ZILELE SIMERIEI” – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 12 (n.2005) - antrenor Liviu Petrusel

  • “JUNIOR CUP” PITESTI – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ” ZILELE ORASULUI TARNAVENI” – AUGUST 2016

    LOCUL 1 la U 9 (n.2006) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 11 (n.2011) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “ZILELE ORASULUI SIMERIA” – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 13 (n.2004) - antrenor Liviu Petrusel

  • “BRASOV JUNIORS CUP” BRASOV – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • “MEMORIALUL MIHAI IVANCESCU” BRASOV – IUNIE 2016

    LOCUL 2 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA CFR 1907 CLUJ NAPOCA – IUNIE 2016

    LOCUL 1 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 7 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 3 la U9 (n. 2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • “CUPA ODORHEI” OD. SECUIESC – IUNIE 2016

    LOCUL 1 la U 8 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea   

    LOCUL 1 la U 9 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA “ADRIAN SOMLEA” TURDA 2016

    LOCUL 1 la U 8 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • MEMORIALUL STERE ADAMACHE BRASOV – 2016

    LOCUL 2 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA SPORTING CLUJ NAPOCA – APRILIE 2016

    LOCUL 1 la U 8(n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA INTERSTAR SIBIU – APRILIE 2016

    LOCUL 2 la U 9 n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 8 (n.2008) - antrenorr Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 7 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • FISI TROPHY CHALLENGE BRASOV – APRILIE 2016

    LOCUL 3 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN – MARTIE 2016

    LOCUL 1 la u 11 (n.2006 participanti la 2005) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MAMUT ALBA IULIA – APRILIE 2016

    LOCUL 1 la U 7 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ROYALL – FEBRUARIE 2016

    LOCUL 1 la U 8 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA GOBE – DECEMBRIE 2015

    LOCUL 2 la U7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA NNN FAGARAS – NOIEMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA CAMPIONILOR SURA MICA – NOIEMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 9 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • SIBIU FOOTBALL DAYS – OCTOMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea 

    LOCUL 2 la U 9 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff 

    LOCUL 3 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan  

    LOCUL 3 la U 6 (n.2009) - antrenor Alin Marcu

  • CUPA “E-ON KINDER” TG MURES – SEPTEMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 14 (n.2001) - antrenor Florin Bratian

  • CUPA “FOTBAL LA INFINIT” TARNAVENI – AUGUST 2015

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 9 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U10 (n.2006 participanti la cat.2005) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “DAMILA” RM VALCEA – AUGUST 2015

    LOCUL 2 la U13 (n.2002) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ODORHEI – IUNIE 2015

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA “ADRIAN SOMLEA” TURDA – MAI 2015

    LOCUL 1 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • ELIS CUP ALBA IULIA – APRILIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • BRASOV INDOOR CUP – FEBRUARIE 2015

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Daniel Murasan si Horatiu Bara

  • CUPA VIITORUL LUDUS – IANUARIE 2015

    LOCUL 1 la U 9 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • MEMORIALUL”NAGY MIKI” TG MURES – DECEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA VIITORUL CLUJ NAPOCA – DECEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “GOBE” OD. SECUIESC – DECEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 6 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • “SIBIU FOOTBALL DAYS” – NOIEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 8 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 10 (n.2004) - antrenor Marian Margarit

  • CUPA “PRIETENIEI” M CIUC – OCTOMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 6 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA “E-ON GAZ KINDER” – SEPTEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “ZILELE TARNAVEI” MEDIAS – AUGUST 2014

    LOCUL 1 LA U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • KARNAVAL KUPA DEBRECEN – AUGUST 2014

    LOCUL 3 LA U 15 - antrenor Daniel Murasan

  • MEMORIALUL “MIHAI IVANCESCU” – ED VI BRASOV – IUNIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA ODORHEI – IUNIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 3 la U 12 - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA INTERSTAR – APRILIE 2014

    LOCUL 1 LA U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 LA U 8 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 LA U 10 - antrenor Marian Margarit

  • CUPA NAGY MIKI TG MURES – DECEMBRIE 2013

    LOCUL 1 LA U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA GOBE OD. SECUIESC – DECEMBRIE 2013

    LOCUL 1 la U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • SIBIU FOOTBALL DAYS – for KIDS – NOIMEBRIE 2013

    LOCUL 1 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA POTAISSA” TURDA – AUGUST 2013

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA VERII” LUDUS – AUGUST 2013

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – IUNIE 2013

    LOCUL 3 la U9 - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 4 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA INFINITY” TARNAVENI – MAI 2013

    LOCUL 1 la U 9 - antrenor Marian Margarit

  • TURNEU “CUPA ADRIAN SOMLEA” – Ed X TURDA – APRILIE 2013

    LOCUL 1 la U 9 - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR” – ed VII – APRILIE 2013

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor Adrian Demian

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor Adrian Demian

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 12 - antrenor Florin Bratian

    LOCUL 3 la U 12 - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • TURNEU “CUPA DEMETER JOZSEF” – ED V – MARTIE 2013

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

  • TURNEUL “CUPA E-ON KINDER” – SEPTEMBRIE 2012

    LOCUL 1 LA U7 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA HIDROELECTRA” – ED III – IUNIE 2012

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

  • TURNEU “CUPA DARINA” – ED II – MAI 2012

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

  • TURNEU ”CUPA INTERSTAR” – ED VI – APRILIE 2012

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

    LOCUL 2 la U12 - antrenor DANIEL MURASAN

    LOCUL 2 la U 13 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEUL “BRASOV INDOOR CUP” – FEBRUARIE 2012

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEUL “NAGY MIKY” TG MURES – DECEMBRIE 2011

    LOCUL 1 la U 6 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA GOBY” ODORHEIUL SECUIESC – DECEMBRIE 2011

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – IUNIE 2011

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 3 la U 7 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA SOIMII” ED I – IUNIE 2011

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA PITIC” ED II – APRILIE 2011

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR” – ED V – APRILIE 2011

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor IOAN BULEA

    LOCUL 3 la U 8 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA HIDROELECTRA” VALCEA ED II – AUGUST 2010

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor IOAN BULEA

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – ED IV – IUNIE 2010

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor IOAN BULEA

  • TURNEUL “CUPA FOREX” BRASOV – IUNIE 2010

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR – ed IV” – APRILIE 2010

    LOCUL 1 la U11 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 1 la U10 - antrenor DANIEL MURASAN

    LOCUL 1 la U9 - antrenor HORATIU BARA

    LOCUL 2 la U8 - antrenor IOAN BULEA

  • TURNEU “BRASOV INDOOR CUP” BRASOV – FEBRUARIE 2010

    LOCUL 1 la U9 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

  • TURNEU”CUPA CRACIUNULUI” DEVA – DECEMBRIE 2009

    LOCUL 1 la U 12 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA HIDROELECTRA” RM VALCEA – SEPTEMBRIE 2009

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA”VIITORUL” ZALAU – AUGUST 2009

    LOCUL 2 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 8 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

  • TURNEU “MEMORIALUL VASILE MOLDOVAN” BISTRITA – MARTIE 2009

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR” – FEBRUARIE 2009

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor DANIEL MURASAN

    LOCUL 3 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA MARIUS BACIU” MEDIAS – APRILIE 2008

    LOCUL 1 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA PAMIRA” SIBIU – FEBRUARIE 2008

    LOCUL 3 la U 12 - antrenor IOAN BULEA

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor LIVIU PETRUSEL

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA UNGHENI” – AUGUST 2007

    LOCUL 2 la U 9 antrenor - ADI DEMIAN

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – IUNIE 2007

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor IOAN BULEA

    LOCUL 3 la U 10 - antrenor LIVIU PETRUSEL

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor LIVIU PETRUSEL