Palmares

De la infiintare pana in prezent echipele clubului nostru au obtinut rezultate deosebite atat pe plan intern cat si pe plan international, culminand cu castigarea Titlului National in sezonul 2016-2017, primul de acest gen obtinut de un club sibian dupa o pauza de mai bine de 30 de ani, performanta obtinuta de grupa de juniori nascuti in anul 2008, pregatitata de Antrenorul Ioan Bulea.

Competitii Organizate De Federatia Romana De Fotbal Si Asociatia Judeteana De Fotbal Sibiu

  • SEZON 2018-2019

    Campioana zonala la U 17 calificare in Liga Elitelor U17-antrenor Caius Bara

    Campioana Judeteana la U15 calificare in Liga Elitelor U 15-antrenor Liviu Petrusel

    Campioana Judeteana la U13 calificare la turneul zonal sub denumirea de FCH-antrenor Daniel Murasan

    Campioana Judeteana la U11 calificare la turneul zonal-antrenor Caius Bara

  • SEZON 2017-2018

    Campioana Judeteana la juniori E U9 - calificare la Turneul zonal - antrenor Horatiu Bara Graeff

    Campioana Judeteana la juniori E U 8 -calificare la Turneul zonal -antrenor Caius Bara

    Campioana Judeteana la juniori F U 7-antrenori Andrei Feurdeanu si Ioan Bulea

  • Sezon 2016-2017

    Campioana Judeteana la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare la Turneul zonal - antrenor Horatiu Bara Graeff

    CAMPIOANA NATIONALA A ROMANIEI la Memorialul Gheorghe Ene U8 - antrenor Ioan Bulea

    Campioana judeteana la juniori U11 - Calificare la turneul zonal - antrenor Daniel Murasan

  • Sezon 2015-2016

    Campioana Judeteana la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare la Turneul Zonal si apoi la Turneul Final - antrenor Daniel Murasan - locul 6 in Romania

    Campioana Judeteana la Memorialul Gheorghe Ene U8 - calificare la Turneul Zonal si apoi la Turneul Final - antrenor Horatiu Bara Graeff - locul 5 in Romania

    Campioana Judeteana la juniori U15 - calificare turneul zonal - antrenor Florin Bratian

  • Sezon 2014-2015

    Campioana Judeteana la Memorialul Gheorghe Ene U8 - calificare la turneul zonal - antrenor Daniel Murasan

    Campioana Judeteana la juniori U15 - calificare la turneul zonal - antrenor Daniel Murasan

    Campioana Judeteana la juniori U11 - calificare la turneul zonal - antrenor Marian Margarit

    Campioana Judeteana la juniori U13 - calificare la turneul zonal - antrenor Ioan Bulea

  • Sezon 2013-2014

    Locul 4 in Romania - Calificare in Finala mic a Competitiei la juniori U13 - antrenori Florin Bratian si Horatiu Bara Graeff

    Campioana Judeteana la juniori U15 - antrenor Marian Margarit

  • Sezon 2012-2013

    Campioana Judeteana la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare la turneul zonal - antrenor Marian Margarit

    Campioana Judeteana si Zonala la Cupa Hagi Danone U12 - calificare in finala - antrenori Florin Bratian si Horatiu Bara

    Campioana Judeteana la juniori U11 - calificare la turneul zonal - antrenor Ioan Bulea

    Campioana Judeteana la juniori U 13 - calificare la turneul zonal- antrenor Daniel Murasan

    Campioana Judeteana la juniori U 15 - calificare la turneul zonal - antrenor Caius Bara

    Campioana Judeteana la juniori U10 - antrenor Marian Margarit

    Campioana Judeteana la juniori U9 - antrenor Florin Bratian

  • Sezon 2011-2012

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare la turneul zonal - antrenor Ioan Bulea

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ene U8 - calificare la turneul zonal - antrenor Adrian Demian

    Campioana Judeteana si Zonala la Juniori U11 - calificare in semifinala - locul IV in Romania - antrenor Horatiu Bara Graeff

    Campioana Judeteana si Zonala la Juniori U13 - calificare in semifinale - antrenor Adrian Demian

  • Sezon 2010-2011

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare la turneul zonal - antrenor Horatiu Bara Graeff

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ene U8 - calificare in finala - locul IV in Romania - antrenor Ioan Bulea

    Campioana Judeteana la juniori U13 - calificare la turneul zonal - antrenor Liviu Petrusel

    Campioana Judeteana si zonala la Cupa "Hagi Danone" U12 calificare in finala - locul III in Romania - antrenor Adrian Demian

  • Sezon 2009-2010

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare in finala - locul 7 in Romania - antrenor Adrian Demian

  • Sezon 2008-2009

    Campioana Judeteana la juniori U13 - calificare la turneul zonal - antrenor Ioan Bulea

    Calificare la turneul semifinal al juniorilor U19 - locul 8 in Romania - antrenor Ioan Bulea

    Calificare la turneul semifinal al juniorilor U17 - locul 7 in Romania - antrenor Caius Bara

  • Sezon 2007-2008

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare in Semifinale - antrenor Liviu Petrusel

    Calificare la turneul semifinal al juniorilor U17 - antrenor Ioan Bulea

    Campioana Judeteana la juniori U15 - calificare la turneul zonal - antrenor Daniel Murasan

    Campioana Judeteana la juniori U13 - calificare la turneul zonal - antrenor Adrian Demian

    Campioana Judeteana a ligii IV seniori - antrenori - Adrian Demian si Daniel Murasan

  • Sezon 2006-2007

    Campioana Judeteana si Zonala la Memorialul Gheorghe Ola U9 - calificare in Semifinale - antrenor Ioan Bulea

  • Sezon 2005-2006

    Campioana zonala la juniori U19 - calificare la Turneul Semifinal - Locul 6 in Romania - antrenor Caius Bara

  • Sezon 2004-2005

    Campioana Judeteana la juniori U17 - calificare la turneul zonal - antrenor Caius Bara

TURNEE INTERNE

  • OLTENIA BOROMIR WINTER CUP 2020

    -LOCUL 1 la categoria U8-antr.Horatiu Bara Graeff

  • CUPA MUNICIPIULUI REGIN ED XIII-2020

    -LOCUL 1 la categoria U14-antr.: Daniel Murasan

  • MEMORIALUL IANI MITRACU 2019

    Locul 2 la U11(n.2009)-antrenor Daniel Murasan

  • DOLPHIN CUP 2019

    Locul 3 la U8 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • TURNEUL CENTENARULUI 2019

    LOCUL 3 la U 11 (n.2008)-antrenor Caius Bara

  • CUPA INTERSTAR ED.XIII-2019

    LOCUL 1 la U 7 (n.2012)-antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 8 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 3 la U 9 (n.2010)-antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 10 (n.2009)-antrenor Caius Bara

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN ED. IARNA 2019

    LOCUL 3 la U8 (n.2011)- antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • MEMORIALUL NAGY MIKI 2018

    LOCUL 1 la U 8 (n.2011) - antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • CUPA GOBE ED. X 2018

    LOCUL 1 la U 7 (..2012)-antrenor Horatiu Bara  Graeff

    LOCUL 2 la U 8 (n.2011) - antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

  • SIBIU FOOTBALL DAYS 2018

    LOCUL 1 la U 8 (n.2011) - antrenori  Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 2 la U 9 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 la U 10 (n.2009) - antrenori Ioan Bulea si Andrei Feurdeanu

    LOCUL 3 la U 11 (n.2008) - antrenor Caius Bara

  • CUPA “100 ANI” TG MURES 2018

    LOCUL 3 la U 7 (n.2012) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA CRACIUNULUI TG MURES – DECEMBRIE 2017

    LOCUL 2 la U 9 (n.2009) - antrenor Andrei Feurdeanu

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN EDITIA DE VARA 2018

    LOCUL 1 la U 7 (n.2012) - antrenor Horatiu Bara Graeff
    LOCUL 1 la U 9 (n.2010)-antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 13 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA NAGY MIKI TG MURES – DECEMBRIE 2017

    LOCUL 3 la U 8 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

  • E-ON KINDER CUP 2018

    LOCUL 3 la U 13 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan
    LOCUL 3 la U 10 (n.2009)-antrenor Ioan Bulea

  • SIBIU FOOTBALL DAYS – OCTOMBRIE 2017

    LOCUL 1 la U 11(n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 10 (n.2008) - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 2 la U 9 (n.2009) - antrenor Andrei Feurdeanu

    LOCUL 2 la U 8 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA SPORTING – REGHIN 2017

    LOCUL 1 la U 12 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • ZILELE ORASULUI SIMERIA 2018

    LOCUL 1 la U 15 (n.2004) - antrenor Liviu Petrusel

  • CUPA INTERSTAR ED XII 2018

    LOCUL 1 la U 9 (n.2009)-antrenori Ioan Bulea si Andrei Feurdean

    LOCUL 2 la U 7 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 3 la U 8 (n.2010)-antrenor Daniel Murasan

  • CUPA ROYALL-NNN ED V 2018

    LOCUL 1 la U 9 (n.2009)-antrenori Ioan Bulea si Andrei Feurdean
    LOCUL 1 la U 7 (n.2011)-antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare
    LOCUL 1 la U 12 (n.2006)-antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN 2018

    LOCUL 1 la U 7 (n.2011) - antrenori Dorel Birbic si Mircea Soare

    LOCUL 3 la U 9 (n.2009) - antrenor  Andrei Feurdeanu

  • SUMMER CUP FAGARAS 2018

    LOCUL 2 la U 12 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • E-ON KINDER CUP – AUGUST 2017

    LOCUL 2 la U 12 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 9 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • MEMORIALUL “IANI MITRACU’ 2018

    LOCUL 3 la U 11 (n.2008) - antrenor Caius  Bara

  • CUPA MUNICIPIULUI TARNAVENI – AUGUST 2017

    LOCUL 1 la U 10 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 12 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 13 (n.2005) - antrenor Liviu Petrusel

  • SIX NATION CAMP – IULIE 2017

    LOCUL 1 la U 11 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • DOLPHIN CUP – IUNIE 2017

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ODORHEI – IUNIE 2017

    LOCUL 2 la U7 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA ROYALL SECURITY NNN  – MAI 2017

    LOCUL 1 la U 7 (n.2010) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA INTERSTAR – APRILIE 2017

    LOCUL 1 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA ALMA – APRILIE 2017

    LOCUL 2 la U 8(n.2009) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 11 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN – FEBRUARIE 2017

    LOCUL 3 la U 11(n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • BRASOV INDOOR CUP – FEBRUARIE 2017

    LOCUL 3 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA GOBE – DECEMBRIE 2016

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • SIBIU FOOTBAL DAYS – NOIEMBRIE 2016

    LOCUL 1 la U 11(n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 3 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 3 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA JUVENES TG MURES – SEPTEMBRIE 2016

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 3 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • E-ON KINDER CUP – SEPTEMBRIE 2016

    LOCUL 3 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA “ZILELE SIMERIEI” – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 12 (n.2005) - antrenor Liviu Petrusel

  • “JUNIOR CUP” PITESTI – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 8 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ” ZILELE ORASULUI TARNAVENI” – AUGUST 2016

    LOCUL 1 la U 9 (n.2006) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 1 la U 10 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 11 (n.2011) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “ZILELE ORASULUI SIMERIA” – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 13 (n.2004) - antrenor Liviu Petrusel

  • “BRASOV JUNIORS CUP” BRASOV – AUGUST 2016

    LOCUL 2 la U 9 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • “MEMORIALUL MIHAI IVANCESCU” BRASOV – IUNIE 2016

    LOCUL 2 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA CFR 1907 CLUJ NAPOCA – IUNIE 2016

    LOCUL 1 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 7 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 3 la U9 (n. 2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • “CUPA ODORHEI” OD. SECUIESC – IUNIE 2016

    LOCUL 1 la U 8 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea   

    LOCUL 1 la U 9 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA “ADRIAN SOMLEA” TURDA 2016

    LOCUL 1 la U 8 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • MEMORIALUL STERE ADAMACHE BRASOV – 2016

    LOCUL 2 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA SPORTING CLUJ NAPOCA – APRILIE 2016

    LOCUL 1 la U 8(n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA INTERSTAR SIBIU – APRILIE 2016

    LOCUL 2 la U 9 n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 8 (n.2008) - antrenorr Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 7 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • FISI TROPHY CHALLENGE BRASOV – APRILIE 2016

    LOCUL 3 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MUNICIPIULUI REGHIN – MARTIE 2016

    LOCUL 1 la u 11 (n.2006 participanti la 2005) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA MAMUT ALBA IULIA – APRILIE 2016

    LOCUL 1 la U 7 (n.2009) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ROYALL – FEBRUARIE 2016

    LOCUL 1 la U 8 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA GOBE – DECEMBRIE 2015

    LOCUL 2 la U7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA NNN FAGARAS – NOIEMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA CAMPIONILOR SURA MICA – NOIEMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 9 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • SIBIU FOOTBALL DAYS – OCTOMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea 

    LOCUL 2 la U 9 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff 

    LOCUL 3 la U 10 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan  

    LOCUL 3 la U 6 (n.2009) - antrenor Alin Marcu

  • CUPA “E-ON KINDER” TG MURES – SEPTEMBRIE 2015

    LOCUL 1 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 14 (n.2001) - antrenor Florin Bratian

  • CUPA “FOTBAL LA INFINIT” TARNAVENI – AUGUST 2015

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 9 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U10 (n.2006 participanti la cat.2005) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “DAMILA” RM VALCEA – AUGUST 2015

    LOCUL 2 la U13 (n.2002) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA ODORHEI – IUNIE 2015

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA “ADRIAN SOMLEA” TURDA – MAI 2015

    LOCUL 1 la U 7 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • ELIS CUP ALBA IULIA – APRILIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • BRASOV INDOOR CUP – FEBRUARIE 2015

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Daniel Murasan si Horatiu Bara

  • CUPA VIITORUL LUDUS – IANUARIE 2015

    LOCUL 1 la U 9 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 la U 8 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • MEMORIALUL”NAGY MIKI” TG MURES – DECEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA VIITORUL CLUJ NAPOCA – DECEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “GOBE” OD. SECUIESC – DECEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 6 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • “SIBIU FOOTBALL DAYS” – NOIEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 (n.2007) - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 2 la U 8 (n.2006) - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 10 (n.2004) - antrenor Marian Margarit

  • CUPA “PRIETENIEI” M CIUC – OCTOMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 la U 6 (n.2008) - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA “E-ON GAZ KINDER” – SEPTEMBRIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA “ZILELE TARNAVEI” MEDIAS – AUGUST 2014

    LOCUL 1 LA U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • KARNAVAL KUPA DEBRECEN – AUGUST 2014

    LOCUL 3 LA U 15 - antrenor Daniel Murasan

  • MEMORIALUL “MIHAI IVANCESCU” – ED VI BRASOV – IUNIE 2014

    LOCUL 1 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • CUPA ODORHEI – IUNIE 2014

    LOCUL 1 la U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 3 la U 12 - antrenor Ioan Bulea

  • CUPA INTERSTAR – APRILIE 2014

    LOCUL 1 LA U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

    LOCUL 1 LA U 8 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 1 LA U 10 - antrenor Marian Margarit

  • CUPA NAGY MIKI TG MURES – DECEMBRIE 2013

    LOCUL 1 LA U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • CUPA GOBE OD. SECUIESC – DECEMBRIE 2013

    LOCUL 1 la U 7 - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • SIBIU FOOTBALL DAYS – for KIDS – NOIMEBRIE 2013

    LOCUL 1 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA POTAISSA” TURDA – AUGUST 2013

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA VERII” LUDUS – AUGUST 2013

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 3 la U 8 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – IUNIE 2013

    LOCUL 3 la U9 - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 4 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA INFINITY” TARNAVENI – MAI 2013

    LOCUL 1 la U 9 - antrenor Marian Margarit

  • TURNEU “CUPA ADRIAN SOMLEA” – Ed X TURDA – APRILIE 2013

    LOCUL 1 la U 9 - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR” – ed VII – APRILIE 2013

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor Adrian Demian

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor Daniel Murasan

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor Adrian Demian

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor Marian Margarit

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor Ioan Bulea

    LOCUL 2 la U 12 - antrenor Florin Bratian

    LOCUL 3 la U 12 - antrenor Horatiu Bara Graeff

  • TURNEU “CUPA DEMETER JOZSEF” – ED V – MARTIE 2013

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

  • TURNEUL “CUPA E-ON KINDER” – SEPTEMBRIE 2012

    LOCUL 1 LA U7 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA HIDROELECTRA” – ED III – IUNIE 2012

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

  • TURNEU “CUPA DARINA” – ED II – MAI 2012

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

  • TURNEU ”CUPA INTERSTAR” – ED VI – APRILIE 2012

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor MARIAN MARGARIT

    LOCUL 2 la U12 - antrenor DANIEL MURASAN

    LOCUL 2 la U 13 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEUL “BRASOV INDOOR CUP” – FEBRUARIE 2012

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEUL “NAGY MIKY” TG MURES – DECEMBRIE 2011

    LOCUL 1 la U 6 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA GOBY” ODORHEIUL SECUIESC – DECEMBRIE 2011

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – IUNIE 2011

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 3 la U 7 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA SOIMII” ED I – IUNIE 2011

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA PITIC” ED II – APRILIE 2011

    LOCUL 2 la U 7 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR” – ED V – APRILIE 2011

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor IOAN BULEA

    LOCUL 3 la U 8 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA HIDROELECTRA” VALCEA ED II – AUGUST 2010

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor IOAN BULEA

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – ED IV – IUNIE 2010

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

    LOCUL 2 la U 8 - antrenor IOAN BULEA

  • TURNEUL “CUPA FOREX” BRASOV – IUNIE 2010

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR – ed IV” – APRILIE 2010

    LOCUL 1 la U11 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 1 la U10 - antrenor DANIEL MURASAN

    LOCUL 1 la U9 - antrenor HORATIU BARA

    LOCUL 2 la U8 - antrenor IOAN BULEA

  • TURNEU “BRASOV INDOOR CUP” BRASOV – FEBRUARIE 2010

    LOCUL 1 la U9 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

  • TURNEU”CUPA CRACIUNULUI” DEVA – DECEMBRIE 2009

    LOCUL 1 la U 12 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA HIDROELECTRA” RM VALCEA – SEPTEMBRIE 2009

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA”VIITORUL” ZALAU – AUGUST 2009

    LOCUL 2 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 8 - antrenor HORATIU BARA GRAEFF

  • TURNEU “MEMORIALUL VASILE MOLDOVAN” BISTRITA – MARTIE 2009

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “CUPA INTERSTAR” – FEBRUARIE 2009

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor DANIEL MURASAN

    LOCUL 3 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA MARIUS BACIU” MEDIAS – APRILIE 2008

    LOCUL 1 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

    LOCUL 1 la U 10 - antrenor LIVIU PETRUSEL

  • TURNEU “CUPA PAMIRA” SIBIU – FEBRUARIE 2008

    LOCUL 3 la U 12 - antrenor IOAN BULEA

    LOCUL 3 la U 11 - antrenor LIVIU PETRUSEL

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “CUPA UNGHENI” – AUGUST 2007

    LOCUL 2 la U 9 antrenor - ADI DEMIAN

  • TURNEU “CUPA ODORHEI” – IUNIE 2007

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor IOAN BULEA

    LOCUL 3 la U 10 - antrenor LIVIU PETRUSEL

    LOCUL 2 la U 9 - antrenor LIVIU PETRUSEL

TURNEE INTERNATIONALE

  • OTP KARNAVAL KUPA 2018

    LOCUL 1 la U 13  - antrenor Daniel Murasan

  • SIX NATIONS CAMP – MARBURG IULIE 2017

    LOCUL 1 la U 12 - antrenor DANIEL MURASAN

  • BUBAMARA CUP – KRALJEVO IUNIE 2017

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor IOAN BULEA

  • KARNAVAL KUPA – DEBRECEN AUGUST 2014

    LOCUL 3 LA U 15 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEUL “OTP-JUBILEUM” DEBRECEN – AUGUST 2010

    LOCUL 1 la U 11 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “TROFEO MEDITERANEO” RIMINI – IUNIE 2010

    LOCUL 1 la U11 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “KARNEVAL KUPA” DEBRECEN – AUGUST 2009

    LOCUL 2 la U 10 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “ALPEN CUP” AUSTRIA – IULIE 2009

    LOCUL 1 la U9 - antrenor DANIEL MURASAN

  • TURNEU “KARNEVAL KUPA” DEBRECEN – AUGUST 2008

    LOCUL 2 la U 16 - antrenor CAIUS BARA

  • TURNEU “ALPEN CUP” AUSTRIA-IULIE 2008

    LOCUL 3 la U 9 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “ALPEN CUP ” AUSTRIA – IULIE 2007

    LOCUL 2 la U 16 - antrenor CAIUS BARA

    LOCUL 2 la U 12 - antrenor ADRIAN DEMIAN

  • TURNEU “COSTA MARESME” (SPANIA) – OCTOMBRIE 2004

    LOCUL 3 la U 19 - antrenor CAIUS BARA